Kontaktinformasjon

Agnor Karlsen

Servicetekniker
414 46 610

Anbefalt direktekontakt Hel Ved

400 07 213
vedsalg@helvedtromso.no

Anbefalt direktekontakt Hjelpemiddelservice

400 07 201
post@hjelpemiddel-service.no

Bilde Andreas Østenrød

Andreas Østenrød

Administrerende direktør
469 25 132
andreas@ressurstromso.no

Angela Ataian

Jobbveileder
484 02 409
angela@ressurstromso.no

Bilde Anita Helberg

Anita Helberg

Leder Ressurs Offentlige tjenester
916 03 131
anita@ressurstromso.no

Anna Thorsen

Lærer
922 06 869
anna@ressurstromso.no

Anne-Lise Kjeldsen Tanke

Jobbveileder
982 49 545
anne-lise@ressurstromso.no

Annette Hansen Bakkely

Jobbveileder
982 49 530
annette@ressurstromso.no

Bilde Brage Larsen Sollund Styret

Brage Larsen Sollund

Styreleder
930 14 353
brage.larsen.sollund@kreftforeningen.no

Cathrine Yttergård

Jobbspesialist
982 49 535
cathrine@ressurstromso.no

Dag André Pedersen

Produksjonsleder catering
934 79 966

Eirik Nilsen

Jobbveileder
922 10 635
eirik@ressurstromso.no

Bilde Elin Anita Nilsen Styret

Elin Anita Nilsen

Styremedlem
990 46 481
elin.nilsen@uit.no

Elin Krüger

Jobbveileder
922 24 179
elin@ressurstromso.no

Eva Anzjøn

Tjenesteansvarlig Kompetanseutvikling
466 28 640
eva@ressurstromso.no

Grethe Vågenes

Jobbveileder
930 02 367
grethev@ressurstromso.no

Gro Vidjeland

Jobbveileder
934 38 114
gro@ressurstromso.no

Bilde Gunnar Bråten

Gunnar Bråten

Avdelingsleder Rekruttering og Oppfølging
924 29 552
gunnar@ressurstromso.no

Gørhild Olsen

Jobbveileder
406 46 211
gorhild@ressurstromso.no

Harrieth Henriksen

Jobbveileder
982 20 925
harrieth@ressurstromso.no

Hege Sedvaldsen

Kantineleder Mersmak NAV
922 12 017

Bilde Heidi Beate Vang Styret

Heidi Beate Vang

Vara styremedlem
454 27 778
heidibeatevang@gmail.com

Hogne Lauksund

Markedskoordinator
906 37 581
hogne@ressurstromso.no

Inge Torin Simonsen

Sjåfør/servicetekniker
986 02 013

Inger-Ann Øien

Administrasjonsmedarbeider
480 94 061
inger-ann@ressurstromso.no

Ingrid Hestvik Dahl

Jobbveileder
413 89 856
ingridhd@ressurstromso.no

Bilde Ivar Sæther Styret

Ivar Sæther

Styremedlem
901 03 041
isaether@online.no

Bilde Johnny Hansen Styret

Johnny Hansen

Styremedlem
918 50 870
johnny@jhregnskap.no

Juan Pablo Quintero

Kursholder
458 34 919
juan@ressurstromso.no

Karina Sølvberg Nave

Kantineleder Mersmak Framsenteret

Katrine Kildemo (permisjon)

Jobbveileder
922 93 123
katrine@ressurstromso.no

Kelly Then

Jobbveileder
932 30 999
kelly@ressurstromso.no

Kristin H. Karlsen

Tjenesteansvarlig Teamutvikling
901 06 478
kristinhk@ressurstromso.no

2019 08 19 Kristin Hennie Karlsen

Kristin H. Karlsen

Vara ansattevalgt styremedlem
982 49 534
kristinhk@ressurstromso.no

Kristin Moen Hall

Jobbveileder
982 49 546
kristinmh@ressurstromso.no

Kristina Nyvoll Pedersen

Jobbveileder
464 20 561
kristina@ressurstromso.no

Kristina Nyvoll Pedersen

Rådgiver
464 20 561
kristina@ressurstromso.no

Lasse Aleksandersen

Jobbveileder
930 58 002
lasse@ressurstromso.no

Lene Maria Hansen

Administrasjonsmedarbeider
915 52 694
lene@ressurstromso.no

Lill Grete Nilsen

Jobbveileder
407 28 355
lillgrete@ressurstromso.no

Lill Hege Nilsen

Jobbveileder
922 06 573
lillhege@ressurstromso.no

Liv-Hilde V. Jakobsen

Jobbveileder
982 49 552
liv-hilde@ressurstromso.no

Malin Ariana Båtnes

Jobbveileder
930 27 123
malinariana@ressurstromso.no

Bilde Marianne Abeler Styret

Marianne Abeler

Nestleder styret
480 58 612
marianne.abeler@svw.no

Bilde Marit Stagrum Ottem

Marit Stagrum Ottem

Leder strategi, forretningsutvikling og marked
934 36 965
marit@ressurstromso.no

Bilde Mathilde Hestvik Dahl

Mathilde Hestvik Dahl

Avdelingsleder Karriere og kompetanse
920 79 870
mathilde@ressurstromso.no

Michelle Martinsen

Jobbveileder
982 49 528
michelle@ressurstromso.no

Miguel Jacques

Jobbveileder
406 14 467
miguel@ressurstromso.no

Morten Røstberg

Tjenesteansvarlig Sykefravær
982 49 506
mortenr@ressurstromso.no

Morten Røstberg

Jobbveileder
982 49 506
mortenr@ressurstromso.no

Morten Ødegård

Sjåfør/Servicetekniker
453 98 969

Nabha Rasoul

Morsmålstøtte
nabha@ressurstromso.no

Rami Muhtadi

Morsmålslærer
922 09 314
rami@ressurstromso.no

2019 08 19 Roar Pedersen

Roar Pedersen

Vara ansattevalgt styremedlem
995 62 120
roar@helvedtromso.no

Rune Aune Andersen

Kantineleder Mersmak Kræmer
932 61 984

2019 08 19 Silje Henriksen

Silje Henriksen

Ansattevalgt styremedlem
975 96 727
silje@mersmaktromso.no

Simen Johansen

Jobbveileder
455 07 399
simen@ressurstromso.no

2019 08 19 Simen Johansen

Simen Johansen

Ansattevalgt styremedlem
455 07 399
simen@ressurstromso.no

Sissel Nikolaisen

Resepsjons- og lagermedarbeider
sissel@hjelpemiddel-service.no

Bilde Stefan Plapp

Stefan Plapp

Avdelingsleder Mersmak
481 57 052
stefan@mersmaktromso.no

Stig-Inge Paul Johansen

Jobbveileder
978 00 000
stig-inge@ressurstromso.no

2019 08 19 Sunniva Skogan

Sunniva Skogan

Vara styremedlem
468 18 947
sunniva.skogan@gmail.com

Tommy Larsen

Arbeidsleder sjåfør
934 95 002
tommy@hjelpemiddel-service.no

Bilde Tommy Schjølberg

Tommy Schjølberg

Økonomisjef
918 14 146
tommy@ressurstromso.no

Toufeek Baleela

Kursholder
922 09 314
toufeek@ressurstromso.no

Trude Samuelsen

Jobbveileder
982 49 507
trude@ressurstromso.no

Turid Kirkhaug

Jobbveileder
926 86 001
turid@ressurstromso.no

Werner Bakkehaug

HR-rådgiver
913 64 563
werner@ressurstromso.no

Bilde Øyvind Nordbakken Solset

Øyvind Solset

Leder Ressurs Bedrift
901 22 773
oyvind@ressurstromso.no

Her finner du oss

RESSURS

Ressurs

Kirkegata 1 (Se i kart)
Telefon: 400 07 200
E-post: post@ressurstromso.no

Senter for jobbmestring hos NAV

Grønnegata 122 (Se i kart)
Telefon: 982 49 535
E-post: cathrine@ressurstromso.no

ANDRE AVDELINGER

Mersmak catering og kantine

Sykehusveien 21 (Se i kart)
Telefon: 481 57 052
E-post: bestilling@mersmaktromso.no

Hjemmeside Mersmak

Hel Ved

Tromsøysundveien 90 (Se i kart)
Telefon: 400 07 213
E-post: vedsalg@helvedtromso.no

Hjemmeside Hel Ved

Hjelpemiddelservice

Tromsøysundveien 90 (Se i kart)
Telefon:400 07 201
E-post: post@hjelpemiddel-service.no

Hjemmeside Hjelpemiddelservice

Denne siden benytter seg av informasjonskapsler (cookies). Du kan fortsette å bruke siden som vanlig hvis du godtar dette. Les mer om personvern og informasjonskapsler.

Lukk