I samspill med privat og offentlig næringsliv jobber vi mot bærekraftig utvikling av arbeidskraft og bedrifter. Kontakt oss for mer informasjon om hva vi kan tilby.

Kontaktinformasjon

Agnor Karlsen

Servicetekniker
414 46 610

Anbefalt direktekontakt Hel Ved

400 07 213
vedsalg@helvedtromso.no

Anbefalt direktekontakt Hjelpemiddelservice

400 07 201
post@hjelpemiddel-service.no

Bilde Andreas Østenrød

Andreas Østenrød

Administrerende direktør
469 25 132
andreas@ressurstromso.no

Bilde Anita Helberg

Anita Helberg

Leder forretningsområder
916 03 131
anita@ressurstromso.no

Anita Krüger Leifson (permisjon)

Jobbveileder
922 06 755
anitakl@ressurstromso.no

Anna Thorsen

Lærer
922 06 869
anna@ressurstromso.no

Anne-Lise Kjeldsen Tanke

Jobbveileder
982 49 545
anne-lise@ressurstromso.no

Annette Hansen Bakkely

Jobbveileder
982 49 530
annette@ressurstromso.no

Anzhela Ataian

Jobbveileder (permisjon)
484 02 409
anzhela.ataian@tromsprodukt.no

Azamit Haile

Morsmålsstøtte (Permisjon)
922 09 314
azamit@ressurstromso.no

Bilde Brage Larsen Sollund Styret

Brage Larsen Sollund

Styreleder
930 14 353
brage.larsen.sollund@kreftforeningen.no

Cathrine Yttergård

Jobbspesialist
982 49 535
cathrine@ressurstromso.no

Dag André Pedersen

Produksjonsleder catering
934 79 966

Eirik Nilsen

Jobbveileder
922 10 635
eirik@ressurstromso.no

Bilde Elin Anita Nilsen Styret

Elin Anita Nilsen

Styremedlem
990 46 481
elin.nilsen@uit.no

Elin Krüger

Jobbveileder
922 24 179
elin@ressurstromso.no

Eva Anzjøn

Pedagogisk leder
466 28 640
eva@ressurstromso.no

Grethe Vågenes

Jobbveileder
930 02 367
grethev@ressurstromso.no

Gro Vidjeland

Jobbveileder
934 38 114
gro@ressurstromso.no

Gunnar Bråten

Avdelingsleder Hjelpemiddelservice og Hel Ved
924 29 552
gunnar@ressurstromso.no

Gunnar Bråten

Avdelingsleder
924 29 552
gunnar@ressurstromso.no

Bilde Gunnar Bråten

Gunnar Bråten

Avdelingsleder Hjelpemiddelservice og Hel Ved
924 29 552
gunnar@ressurstromso.no

Gørhild Olsen

Jobbveileder
406 46 211
gorhild@ressurstromso.no

Harrieth Henriksen

Jobbveileder
982 20 925
harrieth@ressurstromso.no

Hege Sedvaldsen

Kantineleder Mersmak NAV
922 12 017

Bilde Heidi Beate Vang Styret

Heidi Beate Vang

Vara styremedlem
454 27 778
heidibeatevang@gmail.com

Bilde Hogne Lauksund Styret

Hogne Lauksund

Markedskoordinator
906 37 581
hogne@ressurstromso.no

Hossein Abdul Ahmadi

Morsmålslærer
982 49 553
hossein@ressurstromso.no

Inge Torin Simonsen

Sjåfør/servicetekniker
986 02 013

Inger-Ann Øien

Administrasjonsmedarbeider
480 94 061
inger-ann@ressurstromso.no

Ingrid Hestvik Dahl

Jobbveileder
413 89 856
ingridhd@ressurstromso.no

Ingrid Mykkeltveit Terjesen

Lærer
922 78 475
ingrid@ressurstromso.no

Isabelle Ernstsen

Jobbveileder
922 07 897
isabelle@ressurstromso.no

Bilde Ivar Sæther Styret

Ivar Sæther

Styremedlem
901 03 041
isaether@online.no

Bilde Johnny Hansen Styret

Johnny Hansen

Styremedlem
918 50 870
johnny@jhregnskap.no

Juan Pablo Quintero

Lærer
458 34 919
juan@ressurstromso.no

Karina Sivertsen

Jobbveileder
920 51 049
karina@ressurstromso.no

Karina Sølvberg Nave

Kantineleder Mersmak Framsenteret

Katrine Kildemo

Jobbveileder
922 93 123
katrine@ressurstromso.no

Kelly Then

Jobbveileder
932 30 999
kelly@ressurstromso.no

Kristin H. Karlsen

Jobbveileder
982 49 534
kristinhk@ressurstromso.no

2019 08 19 Kristin Hennie Karlsen

Kristin H. Karlsen

Vara ansattevalgt styremedlem
982 49 534
kristinhk@ressurstromso.no

Kristin Moen Hall

Jobbveileder
982 49 546
kristinmh@ressurstromso.no

Kristina Nyvoll Pedersen

Jobbveileder
464 20 561
kristina@ressurstromso.no

Lasse Aleksandersen

Jobbveileder
930 58 002
lasse@ressurstromso.no

Lill Grete Nilsen

Jobbveileder
407 28 355
lillgrete@ressurstromso.no

Lill Hege Nilsen

Jobbveileder
922 06 573
lillhege@ressurstromso.no

Liv-Hilde V. Jakobsen

Jobbveileder
982 49 552
liv-hilde@ressurstromso.no

Malin Ariana Båtnes

Jobbveileder
930 27 123
malinariana@ressurstromso.no

Bilde Marianne Abeler Styret

Marianne Abeler

Nestleder styret
480 58 612
marianne.abeler@svw.no

Bilde Marit Stagrum Ottem

Marit Stagrum Ottem

Leder strategi, forretningsutvikling og marked
934 36 965
marit@ressurstromso.no

Mathilde Hestvik Dahl

Avdelingsleder Språksenter
920 79 870
mathilde@ressurstromso.no

Bilde Mathilde Hestvik Dahl

Mathilde Hestvik Dahl

Avdelingsleder flerspråklige
920 79 870
mathilde@ressurstromso.no

Michelle Martinsen

Jobbveileder
982 49 528
michelle@ressurstromso.no

Miguel Jacques

Jobbeileder
406 14 467
miguel@ressurstromso.no

Mohamed Elshik

Morsmålslærer
982 49 551
mohamed@ressurstromso.no

Monaliza Tesfalem

Morsmålstøtte
monaliza@ressurstromso.no

Morten Røstberg

Avdelingsleder Arbeidsforberedende trening (AFT)
982 49 506
mortenr@ressurstromso.no

Bilde Morten Røstberg

Morten Røstberg

Avdelingsleder Arbeidsforberedende trening (AFT)
982 49 506
mortenr@ressurstromso.no

Morten Ødegård

Sjåfør/Servicetekniker
453 98 969

Nabha Rasoul

Morsmålstøtte
nabha@ressurstromso.no

Rami Muhtadi

Morsmålslærer
922 09 314
rami@ressurstromso.no

Roar Pedersen

Produksjonsleder Hel Ved
995 62 120
roar@helvedtromso.no

2019 08 19 Roar Pedersen

Roar Pedersen

Vara ansattevalgt styremedlem
995 62 120
roar@helvedtromso.no

Ronny Thomassen

Jobbveileder
928 71 824
ronny@ressurstromso.no

Rune Aune Andersen

Kantineleder Mersmak Kræmer
932 61 984

Sandra Olsen Waade

Jobbveileder
922 07 290
sandra@ressurstromso.no

Shafie Ali Isse

Morsmålslærer
982 49 517
shafie@ressurstromso.no

2019 08 19 Silje Henriksen

Silje Henriksen

Ansattevalgt styremedlem
975 96 727
silje@mersmaktromso.no

Simen Johansen

Jobbveileder
455 07 399
simen@ressurstromso.no

2019 08 19 Simen Johansen

Simen Johansen

Ansattevalgt styremedlem
455 07 399
simen@ressurstromso.no

Sissel Nikolaisen

Resepsjons- og lagermedarbeider
sissel@hjelpemiddel-service.no

Siv-Hege Kristiansen

Jobbveileder
922 72 245
siv-hege@ressurstromso.no

Stefan Plapp

Avdelingsleder
481 57 052
stefan@mersmaktromso.no

Bilde Stefan Plapp

Stefan Plapp

Avdelingsleder Mersmak
481 57 052
stefan@mersmaktromso.no

Fisk0092

Stig Pettersen

Markedskoordinator
416 74 821
stig@ressurstromso.no

Stig-Inge Paul Johansen

Avdelingsleder Avklaring
978 00 000
stig-inge@ressurstromso.no

Bilde Stig Inge Johansen

Stig-Inge Paul Johansen

Avdelingsleder Avklaring
978 00 000
stig-inge@ressurstromso.no

2019 08 19 Sunniva Skogan

Sunniva Skogan

Vara styremedlem
468 18 947
sunniva.skogan@gmail.com

Tommy Larsen

Arbeidsleder sjåfør
934 95 002
tommy@hjelpemiddel-service.no

Bilde Tommy Schjølberg

Tommy Schjølberg

Økonomisjef
918 14 146
tommy@ressurstromso.no

Toufeek Baleela

Morsmålslærer
922 09 314
toufeek@ressurstromso.no

Trude Samuelsen

Jobbveileder
982 49 507
trude@ressurstromso.no

Turid Kirkhaug

Jobbveileder
926 86 001
turid@ressurstromso.no

Vidar Brynildsen

Jobbveileder
918 00 730
vidar@ressurstromso.no

Werner Bakkehaug

HR-rådgiver
913 64 563
werner@ressurstromso.no

Øyvind N. Solset

Avdelingsleder Oppfølging
901 22 773
oyvind@ressurstromso.no

Bilde Øyvind Nordbakken Solset

Øyvind N. Solset

Avdelingsleder Oppfølging
901 22 773
oyvind@ressurstromso.no

Her finner du oss

RESSURS

Ressurs

Skippergata 23 (Se i kart)
Telefon: 400 07 200
E-post: post@ressurstromso.no

Avklaring

Skippergata 23 (Se i kart)
Telefon: 978 00 000
E-post: stig-inge@ressurstromso.no

Arbeidsforberedende trening (AFT)

Skippergata 23 (Se i kart)
Telefon: 982 49 506
E-post: mortenr@ressurstromso.no

Oppfølging

Skippergata 23 (Se i kart)
Telefon: 901 22 773
E-post: oyvind@ressurstromso.no

Senter for jobbmestring hos NAV

Grønnegata 122 (Se i kart)
Telefon: 982 49 535
E-post: cathrine@ressurstromso.no

Flerspråklige språksenter

Kaigata 4 (Se i kart)
Telefon: 920 79 870
E-post: mathilde@ressurstromso.no

Flerspråklige jobb

Kaigata 4 (Se i kart)
Telefon: 913 68 899
E-post: guro@ressurstromso.no

Ungdomsprogrammet I gang

Storgata 30 (Se i kart)
Telefon: 982 49 554
E-post: michael@ressurstromso.no

ANDRE AVDELINGER

Mersmak catering og kantine

Sykehusveien 21 (Se i kart)
Telefon: 481 57 052
E-post: bestilling@mersmaktromso.no

Hjemmeside Mersmak

Hel Ved

Tromsøysundveien 90 (Se i kart)
Telefon: 400 07 213
E-post: vedsalg@helvedtromso.no

Hjemmeside Hel Ved

Hjelpemiddelservice

Tromsøysundveien 90 (Se i kart)
Telefon:400 07 201
E-post: post@hjelpemiddel-service.no

Hjemmeside Hjelpemiddelservice

Denne siden benytter seg av informasjonskapsler (cookies). Du kan fortsette å bruke siden som vanlig hvis du godtar dette. Les mer om personvern og informasjonskapsler.

Lukk