Kontaktinformasjon

Agnor Karlsen

Servicetekniker
414 46 610

Anbefalt direktekontakt Hel Ved

400 07 213
vedsalg@helvedtromso.no

Anbefalt direktekontakt Hjelpemiddelservice

400 07 201
post@hjelpemiddel-service.no

Andreas Jensen

Jobbveileder
482 51 003
andreas.jensen@ressurstromso.no

FISK1887

Andreas Østenrød

Administrerende direktør
469 25 132
andreas@ressurstromso.no

FISK1817

Anita Helberg

Leder Ressurs Offentlige tjenester
916 03 131
anita@ressurstromso.no

Anna Thorsen

Jobbveileder
922 06 869
anna@ressurstromso.no

Anne-Lise Kjeldsen Tanke

Jobbveileder
982 49 545
anne-lise@ressurstromso.no

Annette Hansen Bakkely (fraværende)

Jobbveileder
982 49 530
annette@ressurstromso.no

Bilde Brage Larsen Sollund styret

Brage Larsen Sollund

Styreleder
930 14 353
brage.larsen.sollund@kreftforeningen.no

Dag André Pedersen

Produksjonsleder catering
934 79 966

Daniel Kristiansen

Jobbveileder
469 36 502
daniel@ressurstromso.no

Dilara Lill Bardakci

Jobbveileder
934 76 238
dilara@ressurstromso.no

Eirik Nilsen

Jobbveileder
922 10 635
eirik@ressurstromso.no

Elin Krüger

Jobbveileder
922 24 179
elin@ressurstromso.no

Eva Anzjøn

Tjenesteansvarlig Kompetanseutvikling
466 28 640
eva@ressurstromso.no

Fredrik Mjøen Bakkelund

Jobbveileder
455 16 326
fredrik@ressurstromso.no

Gørhild Olsen

Jobbveileder
406 46 211
gorhild@ressurstromso.no

Gro Vidjeland

Jobbveileder
934 38 114
gro@ressurstromso.no

FISK1969

Gunnar Bråten

Avdelingsleder Rekruttering og Oppfølging
924 29 552
gunnar@ressurstromso.no

Hege Sedvaldsen

Kantineleder Mersmak NAV
922 12 017

Helene Irene brukt på nettsiden

Helene Irene Lockertsen

Styremedlem
909 18 552
helene.lockertsen@tffk.no

Inge Torin Simonsen

Sjåfør/servicetekniker
986 02 013

Ingeborg Eldegard

Jobbveileder
934 40 496
ingeborg@ressurstromso.no

Inger-Ann Øien

Administrasjonsmedarbeider
480 94 061
inger-ann@ressurstromso.no

Ingrid Hestvik Dahl

Jobbveileder
413 89 856
ingridhd@ressurstromso.no

Bilde Ivar Sæther styret

Ivar Sæther

Styremedlem
901 03 041
isaether@online.no

Juan Pablo Quintero

Kursholder
458 34 919
juan@ressurstromso.no

Karina Sølvberg Nave

Kantineleder Mersmak Framsenteret

Katrine Kildemo

Jobbspesialist
922 93 123
katrine@ressurstromso.no

Kelly Then

Jobbveileder
932 30 999
kelly@ressurstromso.no

Kelly brukt på nettsiden

Kelly Then

Vara ansattevalgt styremedlem
932 30 999
kelly@ressurstromso.no

Kjell Olav brukt på nettsiden

Kjell Olav Mentzoni

Vara styremedlem
777 88 197/916 02 880
kjell.olav.mentzoni@tffk.no

Kjell Are brukt på nettsiden

Kjell-Are Vassmyr

Styremedlem
982 42 281
kjell-are@vassmyr.no

Knut Ørke

Kursholder
468 52 442
knut@ressurstromso.no

Kristin H. Karlsen

Tjenesteansvarlig Teamutvikling
901 06 478
kristinhk@ressurstromso.no

Kristin Johansen

Jobbveileder
913 45 746
kristin.johansen@ressurstromso.no

Kristin Moen Hall

Jobbveileder
982 49 546
kristinmh@ressurstromso.no

Kristina Nyvoll Pedersen

Jobbspesialist
464 20 561
kristina@ressurstromso.no

Kristina brukt på nettsiden

Kristina Nyvoll Pedersen

Ansattevalgt styremedlem
464 20 561
kristina@ressurstromso.no

Kristina Valkova

Jobbveileder
922 45 374
kristina.valkova@ressurstromso.no

Lasse Aleksandersen

Jobbveileder
930 58 002
lasse@ressurstromso.no

Lena- Marie Andreassen

Jobbveileder
922 15 362
lena-marie@ressurstromso.no

Lene Maria Hansen

Administrasjonsmedarbeider
915 52 694
lene@ressurstromso.no

Lill Grete Nilsen

Jobbveileder
407 28 355
lillgrete@ressurstromso.no

Liv-Hilde V. Jakobsen

Jobbveileder
982 49 552
liv-hilde@ressurstromso.no

Malin Ariana Båtnes (i permisjon)

Jobbveileder
930 27 123
malinariana@ressurstromso.no

Margrethe brukt på nettsiden

Margrethe Kristiansen

Vara styremedlem
472 34 906
margrethe.kristiansen@tromso.kommune.no

Mariell Bjørvik Bratberg

Jobbveileder
469 36 009
mariell@ressurstromso.no

FISK2071

Mathilde Hestvik Dahl (i permisjon)

Avdelingsleder Karriere og kompetanse
920 79 870
mathilde@ressurstromso.no

Michelle Martinsen

Jobbveileder
982 49 528
michelle@ressurstromso.no

Miguel Jacques

Jobbveileder
406 14 467
miguel@ressurstromso.no

Miguel bruk på nettsiden

Miguel Jacques

Vara ansattevalgt styremedlem
406 14 467
miguel@ressurstromso.no

Morten Ødegård

Sjåfør/Servicetekniker
453 98 969

2019 09 09 Olaug Kristine Hanssen

Olaug Kristine Hanssen

Nestleder
400 62 938
olaug.hanssen@live.no

FISK1844

Øyvind Solset

Leder Ressurs Bedrift
901 22 773
oyvind@ressurstromso.no

Roar Pedersen

Produksjonsleder Hel Ved
995 62 120
roar@helvedtromso.no

Rune Aune Andersen

Kantineleder Mersmak Kræmer
932 61 984

Sara Ratkje

Jobbveileder
930 72 726
sara@ressurstromso.no

Sigve Hanssen

Jobbveileder
905 73 809
sigve@ressurstromso.no

Simen Johansen

Jobbveileder
455 07 399
simen@ressurstromso.no

2019 08 19 Simen Johansen

Simen Johansen

Ansattevalgt styremedlem
455 07 399
simen@ressurstromso.no

Sissel Nikolaisen

Resepsjons- og lagermedarbeider
sissel@hjelpemiddel-service.no

FISK2031

Stefan Plapp

Avdelingsleder Mersmak
481 57 052
stefan@mersmaktromso.no

Stig-Inge Paul Johansen

Jobbveileder
978 00 000
stig-inge@ressurstromso.no

FISK2106

Tommy Schjølberg

Økonomisjef
918 14 146
tommy@ressurstromso.no

Toufeek Baleela

Kursholder
922 09 314
toufeek@ressurstromso.no

Trude Samuelsen

Jobbveileder
982 49 507
Trude@ressurstromso.no

Turid Kirkhaug

Jobbveileder
926 86 001
turid@ressurstromso.no

Werner Bakkehaug

HR-rådgiver
913 64 563
werner@ressurstromso.no

Her finner du oss

Ressurs

Ressurs

Kirkegata 1 (Se i kart)
Telefon: 400 07 200
E-post: post@ressurstromso.no

Senter for jobbmestring hos NAV

Grønnegata 122 (Se i kart)
Telefon: 922 93 123
E-post: katrine@ressurstromso.no

Andre avdelinger

Mersmak catering og kantine

Sykehusveien 21 (Se i kart)
Telefon: 481 57 052
E-post: bestilling@mersmaktromso.no

Hjemmeside Mersmak

Hel Ved

Tromsøysundveien 90 (Se i kart)
Telefon: 400 07 213
E-post: vedsalg@helvedtromso.no

Hjemmeside Hel Ved

Hjelpemiddelservice

Tromsøysundveien 90 (Se i kart)
Telefon:400 07 201
E-post: post@hjelpemiddel-service.no

Hjemmeside Hjelpemiddelservice

Meld fra om avvik

Avviksskjema